Võrkpalli hooaeg 2020/2021

Algas võrkpalli hooaeg 2020/2021.
Sellest aastast esindab Läänemaad Eesti veteranide meistrivõistlustel nii meeskond (M40 Läänemaa meesveteranid) kui ka naiskond (N35 Ridala SK naisveteranid).
Sellel nädalavahetusel toimus veteranidel esimene võistluste etapp Kohilas. Mehed võitsid oma alagrupi täiseduga ja samuti alistati võistkonnad nii veerand- kui ka poolfinaalis. Kahjuks finaaliks enam jõudu ei jätkunud ning saadi 22:25 ja 21:25 kaotus, kuid see eest tasuks siiski tubli II koht.
Eelmisel hooajal saavutasid Läänemaa meesveteranid Eesti Meistrivõistlustel lõppkokkuvõttes III koha, mille karikas ja medalid anti koroona tõttu alles sellel korral meestele uhkelt üle.
Ridala SK naisveteranide võistkond osales sellel turniiril esmakordselt. Alagrupis saavutati kolmas koht ning 5-6 koha mängus jäädi 6. kohale.
Nagu ka eelnevatel aastatel, nii ka sellel, osalevad nii mehed kui ka naised ka rahvaliigas. II tugevusgrupis osalevad Ridala SK naiskond ja Läänemaa meeskond.
Ridala SK naiskond alustas võrkpallihooaega üle eestilises rahvaliiga II- tugevusgrupis võiduga. Sõideti külla PaideVK/Veltsi Reisidele. Mäng oli tasavägine, kuid lõppes Ridala võiduga 3:1( 25:20; 23:25; 25:20; 25:16) ning tabelisse tuli 3-punkti. Veel kuuluvad alagruppi Must Mamba, SK Tats/Saku ja SK Raesport.
Alagrupist pääseb edasi kaks paremat. Soovime naiskonnale edu algavaks hooajaks.