Ridala XVII Karikaturniir võrkpallis 2020

7. märtsil korraldas MTÜ Ridala Spordiklubi Wiedemanni spordisaalis juba 17. järjestikuse võrkpalliklubide turniiri, kus osalesid 8 meeskonda ja 7 naiskonda Läänemaalt, Pärnumaalt, Harjumaalt, Järvamaa ja Viljandimaalt. Turniiril osalesid: Ridala, Palivere, Läänemaa M40+, Lääneranna, Seltskond, Keila, Imavere ja Põhja-Sakala meeskonnad. Naiskondadest: Ridala, Kramp Naised, Keila, Seltskond, Server, Must Mamba ja Saarepeedi.

Mängiti korraga kolmel väljakul, nii meeskonnad kui ka naiskonnad olid jaotatud kahte alagruppi, kust kaks paremat pääsesid medalimängudele.

Naiskondadest pääsesid sinna Keila, Seltskond, Ridala ja Kramp Naised. Kindlamat mängu näitasid Keila naised, kes saavutasid esikoha, teiseks tuli Kramp Naised. Kolmanda koha selgitasid kohalik Ridala naiskond ja Tallinnast Seltskond, mängu võitja selgitati kolmandas geimis, kus napi 15-14 paremuse saavutas võistkond Seltskond ning tasuks 3-koht. 5-ndaks tuli Server, kuues Must Mamba ja seitsmes Saarepeedi. Võitja võistkonnas mängisid (Marget Pähkel, Kristiina Treter, Anna-Liisa Peetmaa, Liina Luhar, Lisett Liiv ja Kädi Böckler).

Meeskondadest pääsesid nelja parema hulka Lääneranna, Põhja-Sakala, Läänemaa M40+ ja Palivere. Mõlemas poolfinaalis läks võitja selgitamiseks vaja kolmandat geimi ning finaalis mängisid Lääneranna ja Põhja-Sakala. Finaal oli väga tasavägine, kuid viimaste punktide mängimisel olid kindlamad Põhja-Sakala mehed ning neile tuli ka turniiri võit. Teiseks tuli Lääneranna. 3-4 koha selgitasid kaks Läänemaa võistkonda Palivere ja Läänemaa mehed 40+. Kahjuks Läänemaa meestel enam päeva lõpuks jõudu ei jätkunud ning kolmanda koha saavutas Palivere võistkond, neljas Läänemaa M40+. Viiendaks tuli Seltskond, kuuendaks Imavere, seitsmendaks Keila ning kaheksandaks Ridala mehed. Võitja võistkonnas mängisid (Lennart Sova, Danel Udu, Rasmus Lääne, Rauno Kink, Riivo Rüütel, Rasmus Erik Viitas, Deivys Tirmaste ja Rasmus Hindriks).

Turniiri parimad mängijad olid Anna-Liisa Peetmaa (Keila) ja Rauno Kink (Põhja-Sakala).

Pika võistluspäeva lõpus toimus õhtusöök ja koosviibimine Restoranis Blue Holm, kus jagati karikaid ja auhindu kõigile kohale tulnud võistkondadele.

Turniiri korraldust toetasid Haapsalu linn, Lääne Teed, Niverox Ehitus, Sirged Sihid, Linnamäe Lihatööstus, Läänemaa Veoautokeskus, Struxi ning karikad soetati Eesti Kultuurkapitali abiga.

MTÜ Ridala Spordiklubi tänab kõiki osalejaid, toetajaid ning kohtumiseni jälle järgmisel aastal!

 

Meelis Nukki

Ridala Spordiklubi