Ridala võrkpalli võistkondadel lõppes üle eestiline Coolbet rahvaliiga.

Coolbet rahvaliigas osales naiste turniiril II tugevusgrupis kokku 22 võistkonda. Ridala naiskond oli loositud alagruppi koos Paide VK, Selver Tallinn Aleksander, VK Kramp N3 ja Kiili SK 2 võistkondadega. Mängiti kõigi vastastega läbi, üks mäng kodus teine võõrsil. Ridala naiskond võitis kaks mängu ja saavutas alagrupis seitsme punktiga neljanda koha. Meie alagruppi sattusid sellel aasal väga tugevad võistkonnad, kellelt saadi palju mängukogemust.

Ridala naiskonda kuulusid Kerda Ledis, Triin Heilu, Maigi Koppe, Kärolis Kungla, Karina Kungla, Heliko Nukki, Marit Pipenberg, Maret Valk, Mari Alvela, Tiina Laurand, Kaidi Talts ja Aive Aljaste.

Meeste II tugevusgrupis osales 21 võistkonda. Ridala meeskond oli loositud alagruppi koos Palivere, Valtu ja Türisalu spordiklubidega. Ka mehed mängisid kõigi vastastega läbi, üks mäng kodus, teine võõrsil. Alagrupis saadi kaks mänguvõitu ja seitsme punktiga saavutati kolmas koht ning pääseti 16 parema meeskonna hulka. Pääsemaks finaalturniirile pidid mehed mängima SK Tats Kiiliga, kellega mängiti väga tasavägiselt. Kodusel mängul kaotati 2:3, kuid võõrsil tuli kaotus 0:3 ning edasipääs sellega lõppes.

Ridala meeskonda kuulusid Meelis Nukki, Priit Nukki, Marko Õunas, Paul Koppe, Jaan Koppe, Urmas Koppe, Janar Kuld, Kristopher Aljaste, Hendrik Naar, Ilo Toom, Margus Krips, Silver Schönberg ja Marko Olenko.

Nii naiskond kui meeskond jäid turniiriga väga rahule ja loodavad, et järgmisel aastal on neil võimalus jõuda ka finaalturniirile.