Noorte suvised huviringid

MTÜ Ridala Spordiklubi korraldas suvel kaks põnevat huviringi noortele. Esimesena toimus augusti esimesel reedel Parila vana koolimaja õuel Teaduseikluse päev. Kohal oli 27 last vanuses 7-10 aastat.

Kõigepealt valmistati elektrit, siis tehti keemiakatseid, ehitati paberlennukeid, helikoptereid ja autosid ning päev lõpetati lima tegemisega. Teaduse vahele tehti ka erinevaid sportmänge – veetassimine, klotsidest ehitamine ja topside ladumine. Kogu üritus kestis kokku ligi 6h. Lapsed olid kõik väga tublid ja said ülesannetega ilust hakkama.

Teine üritus toimus augusti keskel, kui ühel neljapäeval viis Ridala spordiklubi 18 last vanuses 7-13 aastat Kullamaa viburajale. Esmalt näidati ja õpetati lastele, kuidas vibu lasta ning harjutati märklaudadel. Siis läksid kõik rajale, kus oli võimalik lasta 12 erinevat loomakujulist märklauda. Lõpus selgitati välja parimad ja kõik lapsed said diplomi viburaja läbimisekohta. Kõigile lastele väga meeldis vibulaskmine ja taheti jääda veel kauemaks, et harjutada edasi.

MTÜ Ridala Spordiklubi tänab teaduseikluse päeva läbiviijat Eliko Kõivu. Eliko kirjeldust päevast saab lugeda Teadusseikluse kodulehelt http://teadusseiklus.ee/blogi/teaduspaev-parilas/

MTÜ Ridala Spordiklubi tänab ka vibulaskmise ürituse läbiviijat Anne Tuulikut. Täpsemat infot Kullamaa viburajast saab lugeda siit: http://www.kupuke.ee 

Pilte suvistest huviringidest vaata siit: www.ridalask.ee/galerii