Ridala võrkpallurid on olnud rahvaliigas jälle võidukad!

Ridala võrkpallurid on olnud rahvaliigas jälle võidukad!
Naised on mänginud kaks mängu ning mõlemast väljunud võitjana. Novembri algul sõideti külla SK Tats/Sakule ning võideti mäng tulemusega 3:1 (23:25; 25:12; 25:13; 15:14). Täna peeti Wiedemanni spordisaalis kodumäng, kus purustati SK Raesport 3:0 (25:15; 25:5; 25:4).
Meeste võistkonnal oli sellel nädalal kaks mängu. Esmaspäeval mängiti Palivere võistkonnaga ning pingelises lahingus saavutati võit tulemusega 3:2 (25:22; 16:25; 20:25; 25:21; 15:13). Kolmapäeval toimunud kodumängus võideti Hiiumaad 3:0 (25:22; 25:16; 25:18).

Võrkpalli hooaeg 2020/2021

Algas võrkpalli hooaeg 2020/2021.
Sellest aastast esindab Läänemaad Eesti veteranide meistrivõistlustel nii meeskond (M40 Läänemaa meesveteranid) kui ka naiskond (N35 Ridala SK naisveteranid).
Sellel nädalavahetusel toimus veteranidel esimene võistluste etapp Kohilas. Mehed võitsid oma alagrupi täiseduga ja samuti alistati võistkonnad nii veerand- kui ka poolfinaalis. Kahjuks finaaliks enam jõudu ei jätkunud ning saadi 22:25 ja 21:25 kaotus, kuid see eest tasuks siiski tubli II koht.
Eelmisel hooajal saavutasid Läänemaa meesveteranid Eesti Meistrivõistlustel lõppkokkuvõttes III koha, mille karikas ja medalid anti koroona tõttu alles sellel korral meestele uhkelt üle.
Ridala SK naisveteranide võistkond osales sellel turniiril esmakordselt. Alagrupis saavutati kolmas koht ning 5-6 koha mängus jäädi 6. kohale.
Nagu ka eelnevatel aastatel, nii ka sellel, osalevad nii mehed kui ka naised ka rahvaliigas. II tugevusgrupis osalevad Ridala SK naiskond ja Läänemaa meeskond.
Ridala SK naiskond alustas võrkpallihooaega üle eestilises rahvaliiga II- tugevusgrupis võiduga. Sõideti külla PaideVK/Veltsi Reisidele. Mäng oli tasavägine, kuid lõppes Ridala võiduga 3:1( 25:20; 23:25; 25:20; 25:16) ning tabelisse tuli 3-punkti. Veel kuuluvad alagruppi Must Mamba, SK Tats/Saku ja SK Raesport.
Alagrupist pääseb edasi kaks paremat. Soovime naiskonnale edu algavaks hooajaks.

Ridala XVII Karikaturniir võrkpallis 2020

7. märtsil korraldas MTÜ Ridala Spordiklubi Wiedemanni spordisaalis juba 17. järjestikuse võrkpalliklubide turniiri, kus osalesid 8 meeskonda ja 7 naiskonda Läänemaalt, Pärnumaalt, Harjumaalt, Järvamaa ja Viljandimaalt. Turniiril osalesid: Ridala, Palivere, Läänemaa M40+, Lääneranna, Seltskond, Keila, Imavere ja Põhja-Sakala meeskonnad. Naiskondadest: Ridala, Kramp Naised, Keila, Seltskond, Server, Must Mamba ja Saarepeedi.

Mängiti korraga kolmel väljakul, nii meeskonnad kui ka naiskonnad olid jaotatud kahte alagruppi, kust kaks paremat pääsesid medalimängudele.

Naiskondadest pääsesid sinna Keila, Seltskond, Ridala ja Kramp Naised. Kindlamat mängu näitasid Keila naised, kes saavutasid esikoha, teiseks tuli Kramp Naised. Kolmanda koha selgitasid kohalik Ridala naiskond ja Tallinnast Seltskond, mängu võitja selgitati kolmandas geimis, kus napi 15-14 paremuse saavutas võistkond Seltskond ning tasuks 3-koht. 5-ndaks tuli Server, kuues Must Mamba ja seitsmes Saarepeedi. Võitja võistkonnas mängisid (Marget Pähkel, Kristiina Treter, Anna-Liisa Peetmaa, Liina Luhar, Lisett Liiv ja Kädi Böckler).

Meeskondadest pääsesid nelja parema hulka Lääneranna, Põhja-Sakala, Läänemaa M40+ ja Palivere. Mõlemas poolfinaalis läks võitja selgitamiseks vaja kolmandat geimi ning finaalis mängisid Lääneranna ja Põhja-Sakala. Finaal oli väga tasavägine, kuid viimaste punktide mängimisel olid kindlamad Põhja-Sakala mehed ning neile tuli ka turniiri võit. Teiseks tuli Lääneranna. 3-4 koha selgitasid kaks Läänemaa võistkonda Palivere ja Läänemaa mehed 40+. Kahjuks Läänemaa meestel enam päeva lõpuks jõudu ei jätkunud ning kolmanda koha saavutas Palivere võistkond, neljas Läänemaa M40+. Viiendaks tuli Seltskond, kuuendaks Imavere, seitsmendaks Keila ning kaheksandaks Ridala mehed. Võitja võistkonnas mängisid (Lennart Sova, Danel Udu, Rasmus Lääne, Rauno Kink, Riivo Rüütel, Rasmus Erik Viitas, Deivys Tirmaste ja Rasmus Hindriks).

Turniiri parimad mängijad olid Anna-Liisa Peetmaa (Keila) ja Rauno Kink (Põhja-Sakala).

Pika võistluspäeva lõpus toimus õhtusöök ja koosviibimine Restoranis Blue Holm, kus jagati karikaid ja auhindu kõigile kohale tulnud võistkondadele.

Turniiri korraldust toetasid Haapsalu linn, Lääne Teed, Niverox Ehitus, Sirged Sihid, Linnamäe Lihatööstus, Läänemaa Veoautokeskus, Struxi ning karikad soetati Eesti Kultuurkapitali abiga.

MTÜ Ridala Spordiklubi tänab kõiki osalejaid, toetajaid ning kohtumiseni jälle järgmisel aastal!

 

Meelis Nukki

Ridala Spordiklubi

Ridala SK naiskond osaleb võrkpalli rahvaliigas.

Ridala Spordiklubi naiskond osaleb sellel aastal üle eestilises võrkpalli rahvaliigas II-tugevusgrupis.

Ridala SK on loositud 4-sesse alagrupi, kuhu kuulub veel Hiiumaa, VK Välk ja VK Kramp Naised. Mängitakse turniirisüsteemis kodus-võõrsil ja alagrupist saab edasi 2 paremat. Praegu on mängitud kolm mängu ning Ridala SK on kõik need võitnud. Esimene mäng toimus Hiiumaal, kus saavutati võit 3:1. Teine mäng mängiti kodus VK Välguga ning saavutati 3:0 võit. Kolmas mäng peeti võõrsil Tallinnas VK Kramp Naistega ning saavutati võit 3:2. Järgmised mängud peetakse uuel aastal ning nendest kaks on kodumängud. Võistkonnas mängivad Ana Laura Kaasik, Kerda Ledis, Triin Heilu, Maigi Koppe, Karina Kungla, Eveli Maripuu, Heliko Nukki, Kärolis Kungla, Mari Alvela, Heliko Nukki, Aive Aljaste, Kadi Paaliste, Tiina Laurand ja Maret Valk. Võistkonda treenib Meelis Nukki.

 

Ridala esivõistlused korvpallis 2019

Reedel, 15. novembril toimusid Panga spordisaalis Ridala esivõistlused korvpallis 2019. Võistlustest võttis osa neli meeskonda. Võistkonda võis kuuluda kuni neli liiget, kellest kolm võis olla korraga platsil. Mängiti väiksemal väljakul 2x 7 minutit. Tasavägistel mängudel saavutas esikoha  Ridala SK, teine Panga,  kolmas Kiideva ja neljas Lannuste meeskond.

Võidumeeskonda kuulusid: Maario Erit Sander Siht, Priit Nukki ja Janno Soon.

Ridala esivõistlused sulgpallis 2019

3. novembril toimusid Panga spordihoones Ridala esivõistlused sulgpallis 2019.
Võistlustel jagati välja meeste ja naiste üksikmängu ning segapaaride mängude medalid.
Mehed  jagati kahte alagruppi, kus mõlema alagrupi kaks parimat pääsesid võistlema edasi auhinnaliste medalite eest. Naised mängisid kõik omavahel läbi.
Ridala sulgpalli esivõistluste võitjaks naiste hulgast tuli Maike Tellmann, kes võitis kõik mängitud mängud. Teise koha saavutas Siiri Peetris. Kolmandaks tuli Tiiu Koppe.
Meeste arvestuses jõudsid poolfinaali Margus Jõgilaine, Toomas Tomson, Mehis Ehanurm ja Valdo Nõlvak. 3-4 koha mängus suutis Mehis Ehanurm alistada 21:18 ja 22:20 Margus Jõgilaise. Finaali võitis ja esimese koha saavutas Toomas Tomson, kes oli võidukas 21:17 ja 21:18 Valdo Nõlvaku üle.
Segapaaride mängus osales kokku 4 võistkonda. Mängiti kõik mängud omavahel läbi.  Võitjateks tulid Toomas Tomson ja Maike Tellmann. Teise koha saavutasid Valdo Nõlvak ja Tiiu Koppe ning kolmanda Mehis Ehanurm ja Maigi Koppe. Rauno Pukk ja Siiri Peetris jäid neljandaks.

Turniiri korraldas Ridala Spordiklubi, peakohtunik oli Urmas Koppe.

Ridala 29.Külademängud

Laupäeval, 3. augustil, toimusid Jõõdre küla mänguväljakutel järjekordsed ✌️Ridala külademängud, seekord juba 29. korda.
Erinevatel spordivõistlustel osales kokku 45 inimest, 28 meest ja 17 naist.
Lastele oli korraldatud eraldi lasteprogramm, millest võttis osa 28 last erinevates vanusegruppides. Kohale oli toodud ka suur batuut, mida kõik lapsed said päeva jooksul piiramatult kasutada.
👉 Segavõrkpalli võistlusel, kuhu kuulusid 2 meest ja 2 naist, osales kokku 5 võistkonda. Paremusjärjestus kujunes välja järgnevalt:
1. ASUKÜLA (Triin Heilu, Karina Kungla, Paul Koppe, Meelis Nukki)
2. JÕÕDRE (Maigi Koppe, Kärolis Kungla, Priit Nukki, Sander Siht)
3. TANSKA (Kaire Kuura, Kristiina Ennemuist, Peeter Simson, Siim Hüvanen)
👉 Korvpallis osales seekord kahjuks ainult 2 võistkonda:
1. VALGEVÄLJA (Ragnar Koppel, Kauri Veskioja, Jan-Erik Nõmmik, Enrik Nõmmik)
2. PANGA (Jarmo Lempe, Kaspar Valper, Martin Raamat)
👉 Paarissulgpall naised:
1. Maigi Koppe, Annika Armipaik-Nukki
2. Ly Märss, Marit Pipenberg
3. Kaire Kuura, Rosiine Simson
👉 Paarissulgpall mehed:
1. Meelis Nukki, Siim Siht
2. Paul Koppe, Priit Nukki
3. Maiko Toomemägi, Tanel Toomemägi
👉 Pentank naised:
1. Annika Armipaik-Nukki
2. Annabret Klaus
3. Anne Kull
👉 Pentank mehed:
1. Heiko Kallus
2. Maiko Toomemägi
3. Paul Koppe
👉 Mälumäng:
1. PAHE (Aarne Mihk, Aivar Lukk)
2. URMAS (Urmas Koppe, Maigi Koppe, Peeter Simson)
3. TANSKA (Kaire Kuura, Rosiine Simson, Kristiina Ennemuist, Siim Hüvanen)

Külademängud korraldas MTÜ Ridala Spordiklubi: Urmas Koppe, Meelis Nukki, Priit Nukki, Sander Siht, Silvi Kurisman.
Külademänge toetas Kohaliku omaalgatuse programm ja Haapsalu Linnavalitsus.

Ridala võrkpalli võistkondadel lõppes üle eestiline Coolbet rahvaliiga.

Coolbet rahvaliigas osales naiste turniiril II tugevusgrupis kokku 22 võistkonda. Ridala naiskond oli loositud alagruppi koos Paide VK, Selver Tallinn Aleksander, VK Kramp N3 ja Kiili SK 2 võistkondadega. Mängiti kõigi vastastega läbi, üks mäng kodus teine võõrsil. Ridala naiskond võitis kaks mängu ja saavutas alagrupis seitsme punktiga neljanda koha. Meie alagruppi sattusid sellel aasal väga tugevad võistkonnad, kellelt saadi palju mängukogemust.

Ridala naiskonda kuulusid Kerda Ledis, Triin Heilu, Maigi Koppe, Kärolis Kungla, Karina Kungla, Heliko Nukki, Marit Pipenberg, Maret Valk, Mari Alvela, Tiina Laurand, Kaidi Talts ja Aive Aljaste.

Meeste II tugevusgrupis osales 21 võistkonda. Ridala meeskond oli loositud alagruppi koos Palivere, Valtu ja Türisalu spordiklubidega. Ka mehed mängisid kõigi vastastega läbi, üks mäng kodus, teine võõrsil. Alagrupis saadi kaks mänguvõitu ja seitsme punktiga saavutati kolmas koht ning pääseti 16 parema meeskonna hulka. Pääsemaks finaalturniirile pidid mehed mängima SK Tats Kiiliga, kellega mängiti väga tasavägiselt. Kodusel mängul kaotati 2:3, kuid võõrsil tuli kaotus 0:3 ning edasipääs sellega lõppes.

Ridala meeskonda kuulusid Meelis Nukki, Priit Nukki, Marko Õunas, Paul Koppe, Jaan Koppe, Urmas Koppe, Janar Kuld, Kristopher Aljaste, Hendrik Naar, Ilo Toom, Margus Krips, Silver Schönberg ja Marko Olenko.

Nii naiskond kui meeskond jäid turniiriga väga rahule ja loodavad, et järgmisel aastal on neil võimalus jõuda ka finaalturniirile.

 

Ridala Karikaturniir võrkpallis 2019

9. märtsil korraldas MTÜ Ridala Spordiklubi Wiedemanni spordisaalis juba 16. järjestikuse võrkpalliklubide sõprusturniiri, kus osalesid 7 meeskonda ja 6 naiskonda Läänemaalt, Pärnumaalt, Harjumaalt ja Viljandimaalt. Turniiril osalesid: Ridala, Palivere, Läänemaa, Lääneranna, Seltskond, Keila ja Oru SK meeskonnad. Naiskondadest: Ridala, Kramp 1, Kramp Naised, Keila, Seltskond ja Saarepeedi.

Mängiti korraga kolmel väljakul kahegeimiste mängudena 21 punktini. Kõik mängud olid väga tasavägised ning võitjad selgusid alles turniiri viimaste mängudega, mis pakkus spordihoonesse tulnud pealtvaatajatele palju põnevust.

Naiskondade võitjaks tuli Tallinna võistkond Kramp 1 (Britt Mäekuusk, Piret Tamm; Rebeka Solveig Veltson, Anna Kattel, Mirje Roasto; Annika-Eliisabet Roost, Kädi Böckler).

Teise koha saavutas Keila, kolmanda Saarepeedi, neljanda Seltskond, viienda Kramp Naised ja kuuenda Ridala.

Meestest võitis Lääneranna meeskond (koosseisus: Harli Käärt, Romet Priimägi, Raiko Vänt, Vaido Veek, Taavi Mereväli, Rainer Sutt, Margus Mölder, Andrus Loit)

Teise koha saavutas Palivere, kolmanda Keila, neljanda Ridala, viienda Oru SK, kuuenda Läänemaa ja seitsmenda Seltskond.

Eriauhinnad olid välja pandud ka parimale nais- ja meesmängijale. Parim naismängija oli Kädi Böckler (Kramp 1) ja meesmängija Rainer Sutt (Lääneranna).

Pika võistluspäeva lõpus toimus õhtusöök ja koosviibimine Haapsalu Kutsehariduskeskuse saalis, kus jagati karikaid ja meeneid I-III kohale tulnud võistkondadele. Turniiri korraldust rahastas Haapsalu linn, karikad soetati Eesti Kultuurkapitali abiga ning auhinnad pani välja Linnamäe Lihatööstus.

MTÜ Ridala Spordiklubi tänab kõiki osalejaid ning kohtumiseni jälle järgmisel aastal!

Pildid https://www.ridalask.ee/galerii/

 

Meelis Nukki

Ridala Spordiklubi

Ridala SK osaleb Läänemaa Sõprade Liigas

Sellel aastal võtab Ridala Spordiklubi võistkond osa spordiliit Läänela korraldatavast Läänemaa Sõprade liigast.

Terve aasta kestev liiga hõlmab endas 15 erinevat ala: taliala (tõukekelk), teateujumine, tänavakorvpall, mobiilorienteerumine, geopeitus, jalgratta teatesõit, paadisõit, võrkpall, saalihoki, triatlon, kergejõustik, fotoorienteerumine, indiaaka, jalgpall ja mälumäng.

Liigast võtab osa kokku 11 meeskonda, kes peab igal alal panema välja 5 liiget, kellest vähemalt 2 peavad olema naised.

Esimene ala, tõukekelk, toimus 20. veebruaril Väikesel Viigil. Tormise tuulega õnnestus Ridala Spordiklubil saavutada neljas koht.